• 0532 012 41 50

  • bilgi@konyakanalizasyontemizlik.net

Kurumsal

KUZEY KANALİZASYON; Konya’da baca temizliği , kanalizasyon temizliği ve petek temizliği alanında hizmet vermektedir. Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız , bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir. Firmamız ;
Geçen zaman içinde pek çok şahıs , kurum , kuruluş ve firmaların baca temizliği , kanalizasyon temizliği , kombi temizliği ve petek temizliği taleplerini konusunda uzman profesyonel ekibiyle gerçekleştirmiştir. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden buy sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz. Firmamızın başlıca çalışma prensibi , iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılaşamak üzere kuruludur.

Vizyonumuz ; Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan , kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğun bilincinden , değerlerine sadık , güvenilirliği , kalite yönetimi , uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz ; Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değelerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Kalite ; Yapılan işlerde kullanılan malzemeden işçiliğe kadar tüm aşamalar kalite kontrol gibi denetimlerden geçerek uzun ömürlü , sağlam ve kaliteli üretime özen göstermek , kalite politikamızdır.

Tüm ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretmek için buradayız.

Bize Ulaşın

Konya'nın Tüm İlçelerinde Hizmet Vermekteyiz.